| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa modific niste poze.
Vreau sa lipesc doua poze, una de alta, pentru a pune la avatar, dar nici cum nu reusesc. Oricat de mica o creez in paint, tot nu o pune intreaga, ci doar jumatate din fiecare si nu se vede cum as dori.
Probabil din cauza rezolutiei.
Folosesc simplul paint.
As dori un program pentru modificat poze, dar sa nu fie ceva foarte complex.
Astept sugestii de programe.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| nelyjoly a răspuns:

Eu iti recomand Photoscape. Deschizi programul, dai click pe Combine, apoi tragi cu mouse-ul fiecare poza in program. Acum ai un colaj! Cu ajutorul butoanelor din partea dreapta, poti sa modifici pozitia pozelor (sa le pui una deasupra celeilalte sau una langa alta), sa adaugi o bordura, o culoare pentru bordura s.a.m.d. Mult succes

15 răspunsuri:
| mename oana a răspuns:

Photo scape hai te pot ajuta da-mi id tau sau ia-l pe al meu yuk_says si tile fac eu e usor!

| Jonathan a răspuns:

Photoshop, sunt multe tutoriale si este usor de invatat.
Daca vrei da-mi un mesaj privat cu pozele si ti-le fac eu.

| omtraisiomvedea a răspuns:

Photoshop(cel mai bun, daca vrei imi lasi id-ul si ti-l dau eu), GIMP, Photoscape, Photodream, Photo Brush, Picasa.

| CuppiDoon a răspuns:

PhotoScape -si ai multe alte facilitati

| Bubulet a răspuns:

Photo scape

| Florry19 a răspuns:

Photo Scape : este foarte util şi uşor de 'folosit'!
http://www.photoscape.org/ps/main/download.php

| spiga92 a răspuns:

Photoscape... uite link aici http://download.cnet.com/......03122.html il instalezi intri in el si are sectiunea COMBINE si e simplu de acolo...ast fundita

| <3dark-shadows<3 a răspuns:

Cu photoscape nu stiu daca se poate, cred ca poti reusi cu photofiltre sau photoshop. Photofltre seama cu photoshop dar mi se pare mult mai usor de folosit.

| TwixulDrept a răspuns:

PhotoScape este usor de folosit.

| nicko_6736 a răspuns:

Pai programul'' PhotoScape '' poti lipi 2 poze una de cealaltahee hee
dai add la fluturas_fara_aripi15@yahoo.com si ti-l pot trimitewinking
baftawinkingwave

| victoria_8973 a răspuns:

Daca vrei pot sa-ti propun www.picnik.com, un site de editat poze online;) pot sa folosesti picnik collage, pentru a face ceea ce vrei, e foarte rapd. Incearca, sper sa te ajute

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Photoscape, usor de folosit.Iti va folosi la mai multe lucruriwinking

| nelyjoly a răspuns:

Picasa 3. 6 http://picasa.google.ro/ In romana si free.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Reau sa modific niste poze.

Vreau sa lipesc doua poze, una de alta, pentru a pune la avatar, dar nici cum nu reusesc. Oricat de mica o creez in paint, tot nu o pune intreaga, ci doar jumatate din fiecare si nu se vede cum as dori.

Probabil din cauza rezolutiei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.pizap.com