| ArteFacT a întrebat:

Vreau si eu mai multe comedii tari cu droguri, rapperi, gangstari ...sau pur si simplu comedii care v-au placut mult.
Funda+vot pentru cele mai multe si mai frumoase!

Răspuns Câştigător
| Manhattan a răspuns:

Un film cu droguri de referinta ar fi "Trainspotting".Nu e comedie decat pe alocuri, dar trebuie sa-l vezi. Daca ti-a scapat pana acum.Si ar mai fi si "4 rooms". Daca iti plac comediile negre ai sa lesini de ras.Cu gangsteri si droguri si ras pana faci febra musculara la abdomen sunt "next friday" si "friday after next", care e continuarea.

1 răspuns:
| DexterKill a răspuns:

Ar mai fi si how high cu RedMan si MethoodMan sau clasicele scary movie 1 si 2. Harold and Kumar (nu e cu negrii) e belea filmu, Senseless