| preferanonim359 a întrebat:

Vreau si eu sa iau un program de ala care sa pot pune o inregistrare ( de exemplu mo-piftel ) si sa o modific sa se auda cu alta voce ( de exemplu o inregistrare a unui amic ).
Sau sa modific continutul ( ca de exemplu in loc de "mare" sa spuna "mic", ceva de genul asta ). Funda, dar vreau si instructiunile sau un video ajutator!

Răspuns Câştigător
| ѕოiℓ a răspuns:

Salut Alin.
Programul de care vorbesti tu este Sony Vegas, tutoriale gasestii cu miile pe Youtube. Funda?