| Aela a întrebat:

Vreau si eu un antivirus pentru telefon bun

11 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Https://www.google.ro/......ttps?/aclk

Iei link ul asta și l pui in bara de cautare pe google, daca nu merge deschis direct. E foarte bun ce ți am dat

| gabicoo a răspuns:

Avast.

| patrik986 a răspuns:

Bitdefender

| TheRealFantasy a răspuns:

ESET NOD32 (pentru telefon se nuneste doar eset mobile security, pana in 2014-2015 a fost cel mai bun antivirus), Bitdefender/AVG, Avast.

| Spance100440 a răspuns:

Cauta pe play store sau magazin play aplicatia
Avast antivirus
E foarte bun si pentru telefon tableta laptop si calculator

| AlexTheBeta a răspuns:

Un antivirus bun pentru telefon este AVG

| cezar003 a răspuns:

Eu am ESET Mobile Security&Antivirus, este foarte bun

| gelu1970 a răspuns:

Eset. dupa perioada trial continua sa te protejeze ca antivirus insa trebuie sa il actualizezi manual cand te avizeaza el. insa e lucru de 15 secunde odata la vreo 7 zile.

| darrio2007 a răspuns:

Pentru telefon bun sau antivirusul sa fie bun?
Bitdefender.

| RAY a răspuns:

Daca ai grija unde intri nu ai nevoie de asa ceva si asa consuma multe resurce, pe Android nu prea te poti virusa asa usor, virusi sunt pentru windows mai mult facuti, pe viitor cumpara iphone
eu recomand Kaspersky din experienta mea