| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un program de trucat pozele astfel incat cand pun o poza cu mine sa imi pun o coada de sirena! Va rog!

Răspuns Câştigător
| andreutz a răspuns:

Adobe photoshop este cel mai bun... dar daca vrei doar asa de amuzament, poti sa folosesti photo scape...este mai usor...

71 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Photo scape este solutia sau photo shop

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Photo scape este solutia sau photo shop

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu cuum instalez photushopul e complicatcrying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau un program de modificat pozele:cand pun o poza cu o pers sa o pot face grasa, slaba, stramba cum vreau eu plss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu vreau imi plac sirenele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu vreau un program daca sti cumva cum sa-l gasesc va rog sa mi spuneti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cooledit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Blingee dc vrei si scipici si alge si de-al de astea sau dc nu pizap.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau program de trucat poze cu mine nu cont cum asta vreau deci pot sa descarc unul da nu gasesc. E asa de greu de pus un program de trucat poze pe net? Daca nu puneti unu...

| iuana a răspuns:

Photoshop, dream light photo editor, photo instrument, photo scape, photo shine, picasa3.Astea sunt din cele mai bune doar ca trebuie sa stii cum sa umblii la ele :d. sper ca te-am fost de ajutor :-H

| laly a răspuns:

Vreau si eu un program de trucat poze, in special ochiiwinking. Cine stie sa imi zica si mie unul? Pup