| Alex1510 a întrebat:

Windows 10 e bun la navigarea pe internet?
Si ruleaza bine Minecraft, Google earth si Google Chrome?

5 răspunsuri:
| CosmiinTezeu a răspuns:

Nu este bun pentru ca nu e finalizat si deschide alte pagini cand dai click pe ceva anume, plus de asta instaleaza si programe aiurea.

| Sagemi67 a răspuns:

Da.Windows 10 este foarte bun.Eu il folosesc deja de 1 an si ceva si sunt foarte multumit mai ales de browserul pe care il are care se misca,, fulger,, deci da este foarte bun.

| RandomPie113 a răspuns:

Am inteles ca Windows 10 nu este compatibil cu toate aplicatiile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 10-le. E bun. Eu nu folosesc chrome, folosesc Opera si merge super bine dar nu cred ca o sa mearga altfel chrome-u. Minecraft-u merge la fel de bine ca pe 7. Daca vrei sa-ti iei, ia-ti, dar eu n-am vazut nimic altceva schimbat in afara de design.

| asdfgeo a răspuns:

Windows 10 nu este pentru jocuri. Dar pe net isi face foarte bine treaba mai ales cu noul browser implicat in el "Microsoft Edge".