| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca telefoanele de la Samsung sunt mai bune decat cele de la LG, deci...
LG-T385 sau Samsung S5220 Star 3? Si de ce? Va rog, nu ma luati cu design-ul, dimensiunea si alte nimicuri...Ma intereseaza sa fie rezistent si sa functioneze bine!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Vali_Corb_1995 a răspuns:

Samsung s5220 star 3 e superior 100% la orice telefon LG telefoanele LG sunt mai mult cu memoria samsungurile se ocupa cu rezistenta functionarea nu pot sa o garantez dar nu am avut probleme pana acum cu vreun Samsung dupa parerea mea ar trebui sa-ti iei samsungul. FUNDA? big grin

2 răspunsuri:
| Vickyy a răspuns:

Salut!

Da,ai auzit bine. Telefoanele Samsung au sticla de la display mai rezistenta, adica daca il scapi pe jos,nu se crapa. Deci din punct de vedere fizic e ok.LG-ul in schimb e mai mult de fite, trebuie sa ai mare grija de el,are si display-ul destul de moale, si daca il spargi e destul de costisitor. Ca performanta, tot Samsung e mai bun, e mult mai rapid decat LG-ul, care la unele aplicatii, clacheaza. Sper ca ti-am dat destule argumente...

| CreZyGirLbAby a răspuns:

Samsungul e foarte rezistent ca am si eu.Lam scapat pe jos bla bla bla dar sa stii ca nu las da pentru nimic in lumea samsungul e cel mai rezestent asa cred.E mai buna Samsung S5220.Eu te sfatuies sa iti ei Samsung. Funda plz...Mersi