| DustyFlash a întrebat:

Se merita sa cumpar telefonul : Smarthphone E-BODA Sunny V38 http://www.e-boda.ro/......egru.Vreau sa mi se spuna motive pentru care sal cumpar si motive pentru care sa nu il cumpar.

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Nu l-as cumpara.Are doar 512 MB Ram si camerele de toata jena, 2 si respectiv 0, 3 megapixeli. Dacate ma uiti si la display-ul de 3, 5 " vei crede ca ai o tentativa de telefon.Mai bine ai rabdare si mai puneti ceva bani deoparte.

2 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu...Mai aduna 2-3 milioane si iti poti lua unul calumea

| SilviaDulcik a răspuns:

Asteapta pana apare, din nou, reducere la Utok 351D. Pretul la reducere e de 200 lei si se merita.