| IuliaChirila14 a întrebat:

Am o tableta ASUS si fratele meu i-a pus parola.Eu am incercat sa o aflu si acum s-a blocat de tot. Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| DjVirusVrs a răspuns:

Reseteazo tine apăsat pe putonu de se stinge și pe butonul de volum în jos sau în șiș depinde și intri în bios ul tabletei și caută resetare din fabrica și ai rezolvat treaba dar vei pierde tot de pe ea...

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie dusa in servis daca m ai este in garantie, sa o resofteze, ce l a apucat pe fratele tau sa i pună parolă? Si daca i-a pus parolă, de ce nu ti a zis o si tie parola? A uitat o?

| Alexandrudan19996 a răspuns:

Incearca cu contul (google) asociat tabletei

| Andreea0007 a răspuns:

Sa iti cumperi o noua tableta. Sau un alt frate

| Viitorulapropiat a răspuns:

O lasi asa si te prefaci ca nu stii nimic.