| qazwsxedc131 a întrebat:

Am o tableta storex ezze tab 702 si am cumparat-o de pe net...
eu acum incerc sa o incarc, o tin in priza si singurul lucru ce il face este sa apara logo-ul storex pentru o secunda si sa dispara vreo 5 secunde si o tine tot asa pana o scot din priza, cand o scot nu se aprinde deloc... ce sa ii fac, ce problema are?
OFER FUNDA!
PS: daca nu stiti nu raspundeti

1 răspuns:
| AlexElektro1987 a răspuns:

De ce nu incerci sa o pornesti in timp ce se incarca? Daca nici asa nu porneste, inseamna ca i s-a stricat Soft-ul.