| DurexBun a întrebat:

Am Samsung c3530 si mi-au ramas poze in Cosul de reciclare pe care nu le mai pot sterge si nici restabili...Ce sa fac?

1 răspuns:
| TwixT a răspuns:

Pai le iei de acolo le pui iar in pozele tale si dupa ti 5sec/10sec apasat pe ecran pe fotografia care vrei s`o stergi. daca nu merge asa si nici cu cosul de gunoi. inseamna ca nu poti sterge decat din calculator
iti poti cumpara un stick care se baga cardul de memorie in el! costa 10lei! il gasesti la librariile de muzica. astea! Noroc!happy