| oldschoolrom a întrebat:

Am si eu doua intrebari:ce parere aveti de Nokia Lumia 710 si
Samsung I8000 Omnia II in fiecare parte si a 2 a daca ar fi sa alegeti dintre ele pe care l-ati lua?

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4276&idPho ne2=2836

3 răspunsuri:
| adina9318 a răspuns:

Eu am un Nokia Lumia 710 si sunt foarte multumita de el.deci ar fi o alegere bunahappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Dpdv tehnic aş alege Samsung I8000 Omnia II, deoarece este mai performant ( cu toate că sunt asemănătoare la unele caracteristici ).

Avantaje : are display AMOLED resistive touchscreen, Handwriting recognition, are slot de card până la 32 Gb, găseşti model cu memorie internă de 16 Gb, are cameră secundară ( VGA videocall camera ), Find Music service, Media Gate 3D; Google Search, Maps, Gmail; YouTube, Picasa, Facebook, Flickr, Twitter, Myspace, Friendster apps; Pocket Office (Word, Excel, PowerPoint, OneNote, PDF viewer); TV-aut, Mobile Tracker, Business card scanner, etc.

Dezavantaje : procesorul e puţin mai slab.

| maryusmono a răspuns:

Si mie mi se pare ok Lumia. Daca nu ai gasit inca un loc din care sa ti-l cumperi uite-l aici la un pret bun http://bit.ly/QZAtlO

Tot pe acest site vei gasi si opinii ale cumparatorilor. Sper ca ti-am fost de ajutor. O seara buna!