| anonim_4396 a întrebat:

Am un abonament la Telekom compus din: telefon fix+internet(modem cu wireless) pentru care platesc 63 lei pe luna. Voi cat platiti? Imi puteti recomanda o oferta mai ieftina?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu platesc 0€ pentru ca fur internet de la o vecina laughing prin bluetooth de la routerul ei. RCS&RDS are o oferta de 40 de lei cu 100 Mb apel gratuit la operatorii de la aceeasi firma.

| Ulesteanu_Iuliana_1995 a răspuns:

Eu platesc 40 de lei telefon fix si internet. dar eu nu vorbesc la telefonul fix.

| floryn1993 a răspuns:

Am de la Telekom pachetul cu Net L, Voce L, platesc 85 lei / luna.