| bianca999999 a întrebat:

Am un Alcatel de la Vodafone decodat.Mi-am luat frog si nu imi merge sa mi activez netu am trimis mesaju ala gol dar imi raspunde ca setarile nu pot fi configurate de pe telefon.Am completat setarile acelea cu profil,nume, parola..., am trimis mesaj la 1234 cu A WNW la stins si aprins dar nimic.Ce sa fac? Dau funda celor care imi explica cel mai bine

1 răspuns:
| Evolution a răspuns:

Du-te la un centru pentru cartela frog şi roagă-i să îţi facă setările pentru net happy sau la un GSM ceva... altfel nu ai cum