| Motsuu_Motsu_1995 a întrebat:

Am un BlackBerry bold 9700 si am descarcat un slide unlock din BlackBerry app, si totul a mers perfect pana cand am blocat tastatura pentru a vedea noua aplicatie...si acum nu mai pot sub nici o forma sa deblochez telefonul,am incercat si alt+shift+del si nimic, se reseteaza dar tot blocat ramane, roog frumos pe cineva sa ma ajutee cat mai repede! multumesc

3 răspunsuri:
| Leustik a răspuns:

Incearca un hard reset.

| GFStep a răspuns:

Dai un rr si daca tot asa iti apare, dai resetate generala

| radutiulian a răspuns:

Conecteaza-l cu cablul de date la calc si sterge fisierul cu aplicatia