| Jld_Lavinia_1997_szfH a întrebat:

Am un Evotech Cyano si i-am uitat codul.
L-am inchis si am tinut apasat pe butoanele power + volum sus & jos si imi apare " Factory Mode"; iar aici "Full Test, Item Test, Test Report, Clear Flash, Version si Reboot.
Vreau sa-i dau reboot dar daca apas pe butonul power se inchide si se deschide inapoi fara sa se intample ceva. Iar pe celelalte butoane nu-mi merge sa-i dau reboot. Ce Dumnezeu sa fac?

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Trebuie să selectezi "Factory Mode" ( revenire la setări de fabrică )!

Reboot înseamnă repornire happy

Toate cele bune.