| vladionut94 a întrebat:

Am un note 3 neverlocked poti sa i pun versiunea kitkat 4.4 cu ceva program sau sa descarc versiunea de pe net

2 răspunsuri:
| Cristi_Hordila_1991 a răspuns:

Trebuie sa ti-o trimita Samsung

| hp8510p a răspuns:

Nu incerca cu versiuni de pe net ca ti-l strici.Asteapta si tu putin si o sa se lanseze update-ul pentru el.Cand apare update-ul si esti conectat la WiFi iti apare in bara de notificari ca a aparut update.Sau descarca Samsung Kies de pe site-ul Samsung, conectezi telefonul la pc, intri in Kies si iti apare pe prima pagina daca a aparut update-ul