| Dany_Seby_1996 a întrebat:

Am un Samsung galaxy gts-5830 (hugO boss) si se blocheaza destul de des(ecranul Samsung sa oprit in mod ne asteptat ) si mai ales pe facebook se blocheaza oare dece? dati va rog un program sau ceva dau funda happy

2 răspunsuri:
| Gabriel1223 a răspuns:

Daca te referi la blocarea atunci cand est pe aplicatii (cand ce blocheaza ecranul ) nu trebuie nici.un program dar daca se blocheaza adica merge greu inseamna ca ai cativa virusi si trebuie sa mergi la un reparator de telefoane mobile sau la firma lor si sa te scape de virusi sau sa iti instaleze un antivirus. Noroc!

| ssmecheru33 a răspuns:

Dacă spui că îţi merge greu, există şanse să ai viruşi în telefon. Descarcă-ţi un antivirus bun, recomand BitDefender, acela îl am şi eu. Dacă tot nu merge, îi poţi da resetare din fabrică sau poţi merge la un service cu el. Sper că te-am ajutat. Baftă!