| ClaudiuEly a întrebat:

Am un telefon cu android 4.0.4, 512 mb ram si cu dual core 1 ghz si memorie interna 1 gb. Imi vor merge jocurile bine? Daca imi iau card voi putea baga mai multe jocuri.(imi va merge si mai bine cu card?)Funda!

Răspuns Câştigător
| SskorpyonN a răspuns:

Cardul este doar o extensie a memoriei vei putea baga mai multe jocuri si normal la 512 mb ram si 1 ghz dual..normal sa mearga am un prieten care nu are nici pe jumatate ce ai tu si cat de cat o caraie ce are el la fel ca tine e versiunea androidului. big grin

3 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Daca bagi card ai mai mult spatiu de stocare si poti baga mai multe jocuri, poze, muzica si de mers el va merge bine si cu si fara cardbig grin

| KinekT a răspuns:

Cardul sd nu te ajuta cu nimica la gameplay. procesorul si rami sunt buni iti vor rula jocurile destul de bine.Jocurile android din cate stiu eu marea parte se salveaza pe telefon nu pe card.

| Aide a răspuns:

DA vei avea mai multa memorie cu ajutorul unui card happy