| Mircea_Romascu_1983 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Fit.Problema e ca intr-o zi ma uitam pe youtube la niste videoclipuri si cand am inchis aplicatia am primit o notificatie ca ecranul Samsung nu raspunde si am incercat sa intru pe o aplicatie si apasam pe orice si ecranul nu raspundea.Am inchis telefonul si cand l-am deschis se deschide normal si se tot relua procesul de deschidere, ecranul tot nu imi aparea.Ce sa fac?

1 răspuns:
| Zacky a răspuns:

Aceeasi problema am avut-o si eu.Du-l la service(daca e in garantie du-l la vazator si ti-l vor repara gratuit)daca nu, du-l la un service si pentru 30 lei ti-l resofteazawinking bafta!