| BL_Je_Suis_Andrei_1996 a întrebat:

Are cineva oukitel k10000. daca da.cum se comporta,.si durata de viata a bateriei...cel mai complex raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Alx_Alex_2000_0Eam a răspuns:

Da da deci telu tine gen aproape o săptămână bateria iar ca procesor si memorie ram sta foarte bine deoarece am avut unul si stiu cum e ...ca idee nu are lag rulează foarte bine app general 55-60fps pe gaming si ca app in background se mișca perfect camera e foarte buna pentru poze