| Hang0ver a întrebat:

Avand in vedere experienta voastra cu telefoanele imi puteti spune care dintre aceste 2 telefoane ar merita Samsung galaxy s4 16gb 4g sau Telefon mobil Samsung I9505 Galaxy S4 4G, 16GB, Black Edition? Dau funa!

4 răspunsuri:
| KidduChan a răspuns:

Iti recomand s4 I9505 d.p.d.v al specificatiilor...Pretul va varia intre cele doua telefoane, bineinteles mai scump fiind I9505

Răspuns utilizator avertizat
| hp8510p a răspuns:

Este acelasi telefon doar ca cel Black Edition are capacul de pe spate dintr-un material care imita pielea si pe rama din fata este negru mai accentuat

| Doctorfishadi a răspuns:

Toate sunt performante si foarte apropiate!