| Ando1dul a întrebat:

Bada sau Android? Who's the best?

11 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Aleg avatarul tau. big grin

| Cosminovici18 a răspuns:

Android is the best

| DuDDy24 a răspuns:

Android e mai bun de 1000 de ori.

| Ando1dul explică:

Enoheny daca n-ai auzit de bada dc te mai bagi in seama rolling on the floor

| 5IrOK a răspuns:

Android ICS 4.0.4

| aBunnyMind a răspuns:

Android nu stie sa iti extraga din creditul de pe cartela atunci cand descarci o aplicatie cu bani. Bada e simplist si destul de limitat cand vine vorba de jocuri si aplicatii.

Răspuns utilizator avertizat
| ONXJoker a răspuns:

Omule, ia-ti un tel cu androit testeazal fai cei faci, apoi ia-ti un bada dai si aluia cei faci si vezi singur pe pielea ta ce inseamna bada si ce inseamna android. Eu unu iti recomand android pentru ca cele mai bune teluri il au, iar sincer sa fiu nici n-am auzit de bada!

| brusturel a răspuns:

Android

| LupuVegetarian a răspuns:

Android.

| SnakeDOc2 a răspuns:

Android, clar!