| daniela995 a întrebat:

Am nevoie de un mare ajutor! Am un telefon Vodafone 785 si vreau sa setez tastatura ca la telefoanele simple (mai exact cu 3 litere pe o tasta). m-am saturat de tastatura Qwerty! A încercat cineva? Se poate? As dori un răspuns daca se poate si sa fie clar(pas cu pas )! Mulțumesc frumos! Fundita pt cel m-ai exact răspuns!

3 răspunsuri:
| Anonima0000000000 a răspuns:

Pai...intra la setari si dai setari telefon acolo este setari tastaura! inceraca tote varianetele de acolo si vezi care este buna! sper ca te-am ajutat!

| Silvia1234 a răspuns:

Descarca de pe magazin play go sms..merge sa modifici tastatura, iti spun din experienta

| daniela995 explică:

Sylvya imi poti explica pas cu pas cum setez tastatura daca mai stii sau iti amintesti? Oricum iti multumesc