| IngridGreta a întrebat:

Buna!
Am niste casti la telefon originale Samsung cu microfon, si dupa un timp relativ scurt, casca stanga mi se strica. Nu fac nimic ciudat cu ea, chiar am grija de castile mele, dar nu stiu ce se intampla. De doua ori mi s-a intamplat, tot cu casca stanga la doua perechi de casti, si e destul de enervant sa iti tot cumperi casti incontinuu. inainte ca, casca sa mi se strice, se aude intrerupt, apoi deloc. Nu stiu ce sa fac, nu mai vreau sa tot cumpar alte casti noi tot timpul pentru ca mi se strica mereu una dintre casti. Ajutor va rog, dau funda!winking

Răspuns Câştigător
| LucianStefan a răspuns:

Cumpara niste casti bune gen Canyon nu o sa ai probleme

1 răspuns:
| LTAA a răspuns:

Incearca sa investesti mai multi bani in casti. Daca cumperi in mod repetat casti ieftine, e normal sa survina astfel de probleme.