| Ione_Ionela_1993 a întrebat:

Am o nelamurire...am activata optiunea connect mobile 500mb si as vrea sa o dezactivez dar nu stiu cum! am intrat pe sit la cosmote si acolo imi zice sa sun la 1234.am sunat dar nu gasesc unde sa pot dezactiva optiunea.nu stiti care sunt pasi cand suni la 1234? sau poate trebuie sa dau mesaj la vreun numar ceva? va rog help! Multumesc!

1 răspuns:
| MihaiEddy93 a răspuns:

Suna la 1234 iar apoi formezi ramura 1, apoi ramura 1, si infinal ramura 0.
Apoi iti va zice la telefon: Bine ai venit la cosmote bla bla bla si un consultant iti va raspunde.