| Mysteryossa a întrebat:

Buna,am si eu 3 telefoane stricate( adica nu se mai deschid) : un Panasonic eb x-300, un Nokia 3310 si inca un Nokia 2700. stoe cineva unde le-as putea vinde,sau ceva de genu'? am auzit ca la germanos se poate.dar ca sa iti iei altul, trebuie sa mai pui bani, sau iti alegi unul fara sa mai dai bani?

2 răspunsuri:
| Overom a răspuns:

Te duci la un sediu de reparat telefoane si le vinzi pentru piese nu vor valora foarte mult dar cv o sa iti iei..ca si eu am acasa o punga plina de telefoane de tot felul happy stricate si ma gandesc sa fac la fel

| CatyElla a răspuns:

Este adevarat daca dai nuste telefoane vechi cand iti cumperi un telefon nou il cumperi la un pret mai mic si ast nu se intampla numai la Germanos.