| Robi1444 a întrebat:

am vazut la TV o reclama de la Orange ca daca ti-ai luat un telefon si sa zicem ca nu iti place poti sa dai inapoi in schimb si de la Orange iti dau alt telefon. Este adevarat? Daca da dati-mi va rog situl sau ziceti-mi unde sa caut linkul'!

2 răspunsuri:
| dmgskd a răspuns:

Da este adevarat.Mie mi-au dat un Nokia 201 negru pe gratis si cu alt abonament, fiindca l-am dus pe cel vechi.

| gabycovaci1 a răspuns:

Da si mie mia-u dat un Samsung c330 si eu l-am dat pe cel vechi