| Stoian_Valentin_1977 a întrebat:

as vrea si eu un raspuns URGENT.
Telefonus : Samsung galaxy s5 alb cu capac auriu ( gold ) este replica?

Răspuns Câştigător
| CatalinFTW a răspuns:

Nu-ti poti da seama daca este replica dupa capac. Cateva semne ar fi :
deblocarea prin amprenta merge de fapt doar daca apesi in locul acela, masuratorul de puls nu merge ci arata constant 81 bpm sau blitz-ul pare mai mult un sticker. E bine cand il cumperi sa te uiti la absolut toate detaliile. Eu am s5 ( original ) si sunt mai mult decat multumit de el. Deci, raspunsul la intrebarea ta, nu conteaza carcasa. O gasesti la 45 de lei noua gold / blue / black / white, deci poate fi schimbata.