| Andreea99009 a întrebat:

Cam cat costa sa ai un Wi-Fi propriu? Si platesti lunar sau o data si gata.

FUNDA!

2 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Dacă te referi la un router Wireless, îl iei din magazin și îl plătești pe loc.
Cât despre posibilitatea menținerii semnalului de wireless, depinde de abonamentul tău de internet.

| IonutDaniel21 a răspuns:

Pai router Wireless il iei din magazin la preturi incepand de la 50 de lei in sus.
Iti trebuie un abonament la un providerer de internet care se plateste lunar nu ai cum sa platesti o singura data si gata.