| anonim_4396 a întrebat:

ROY. Spuneți-mi si mie, va rog frumos, cum as putea sa vad mesajele arhivate de pe facebook, dar din telefon. Am intrat pe Google la mesaje insa îmi intra Messenger. Deci cum as putea sa le gasesc prin Messenger?
Multumesc anticipat, dau funda.

1 răspuns:
| BeautifulSunflower a răspuns:

Buna! Intra pe Magazin Play si instaleaza-ti,, Messanger", dar cel corespunzator Facebook-ului. Are o iconita albastra. Dupa ce l-ai instalat, deschide-l, conecteaza-te la contul tau, si vei vedea mesajele!