| CasaFostar a întrebat:

Buna seara, cum pot baga teme noi pe Allview x1 soul? as vrea sa stiu daca pot sa pun si teme de la v1 viper L... etc

1 răspuns:
| panther2007 a răspuns:

Salut!
Pentru a pune teme noi pe un telefon ce opereaza platforma de operare android ai nevoie de un Launcher gen Go Launcher(se gaseste in google market)
Problema este urmatoarea nu poti adauga teme de Allview V1 viper ele sunt teme dedicate in rom(adica in android) totusi exista posibilitatea de a le gasi pe internet.
Cat despre intrebarea ta o sa iti raspund simplu:
Poti sa adaugi orice tema doresti tu se gasesc mii pe google market
insa nu si temele dorite de tine