| Marcu_Raluca_1995 a întrebat:

Buna seara iphone 6s sau Samsung galaxy s6 edge ce imi recomandati si de ce? Si cati gb ram au?

Răspuns Câştigător
| ThinkDifferent a răspuns:

IPhone 6S! Nu ii asculta pe astia iti spun eu sigur ca dupa 1 an maxim o sa regrti ca ti-ai cumparat Samsung. Doar atat iti zic.
Nu conteaza specfiicatile, telefoanele alea sunt total diferite merg pe sisteme de operare diferite. Pe iPhone nu o sa se blocheze niciodata sistemul de operare iOS nici dupa 3, 4 ani, o sa mearga la fel de fluid.
Deci iti spun, mergi pe iPhone.

3 răspunsuri:
| PereteanuConstantinescu a răspuns:

Eu iti recomand Samsung, pentru ca are baterie mult mai buna, mai multi rami, Gorilla Glass etc. La iphone o sa ai totfelul de probleme. Iti las mai jos linkuri cu specificatii

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s6_edge-7079.php
http://www.gsmarena.com/apple_iphone_6s-7242.php

| DonGiani a răspuns:

Eu merg pe Samsung

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy S6 îţi recomand, e mai bun, mai puternic ca Iphone 6.