| anonim_4396 a întrebat:

Spuneți-mi și mie niște programe bune pentru poze/editat poze pe telefon.

Răspuns Câştigător
| DanielaFD a răspuns:

B612, Retrica, Instragram, InstaBox, Pixlr, Photo Editor by Lidow, PicsArt Photo, Photo Mirror, Photo Grid, Foto Editor-Photo, Photo Studio, Mirror-Image, Collor Efect, Candy Camera, BlendPic, Camly photo editor & collages. Sper că îţi ajung, baftă la editat poze cât mai frumoase. laughing) :*

1 răspuns:
| MMDani a răspuns:

Iti recomand Pixlr.

Eu il am pe Android si e fain. Nu e complicat si gasesti efecte ca la Instagram.