| EuuGabyy a întrebat:

.stie cineva cum se copie muzica de pe card pe Nokia lumia 520? Va rog explicati-mi si mie daca stiti.

1 răspuns:
| Curcubeuinalbsinegru a răspuns:

Iti zic eu.happy Mai intai bagi cardul in telefon,apoi intri in meniu la Personale si intri la Muzica,apoi intri intr'o bara unde iti va aparea:Mutare,Copiere, Minimizare, Stergere Etc., dar tu dai pe copiere si selectezi melodiile dorite, iar apoi alegi intre memoria telefonului si memorie externa(tu trebuie sa dai pe memorie externa), apoi astepti sa se copieze.Succes.FUNDA? happy :*