| Monique_3125 a întrebat:

Stiti cumva unde pot gasi teme pentru Samsung Corby? Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| ΔH a răspuns:

Samsung cu sistem de operare propriu nu are teme descarcabile.

58 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se gasesc teme...ci poti pune o imagine pentru a aparea pe fundalul meniului...

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista teme pentru Samsung!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oameni buni... voi confundati temele cu wallpapers-urile.Nu-i mai trimiteti pe oameni pe Zedge sau nu stiu unde ca toate alea sunt wallpapers nu themes. Teme pentru corby inca nu sunt pe net.Corby are sistem de operare propriu.Nu sunt teme de descarcat...inca.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa descarci teme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://mariuscump.wordpress.com/......720-x-320/ da aici ca gasesti!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zedge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.knowyourmobile.in aici gasesti cam 4-5 teme pentru corby;)

| buburuzAndreea a răspuns:

Ai incercat pe Zedge? (www.zedge.net) Selectezi tipul tau de telefon si gasesti teme, ringtonuri si alte nebunii compatibile pentru el. :D

Alte răspunsuri
| WhiteProud95 a răspuns:

Gasesti pe youtube la corby Iphone theme si trebuie sa il flashuiesti. te uiti si o sa ai o tema de iphone bafta

| raluky4 a răspuns:

Iei o poza de pe net, o descarci in cardul de memorie al telefonului, din telefon dai setari-ecran si lumina-stil meniu principal-particularizare-alegi poza si gata.

Alte răspunsuri
| Blanky a răspuns:

Ba are toata ziua teme >:P... uite aici sa-ti dai seama ca ai gresit dandu-i funda :P http://mariuscump.wordpress.com/category/telefoane/

Alte răspunsuri
| CoOkiEe a răspuns:

Nu se pot gasi! am si eu Samsung corby! el are cateva asazise teme la setari,adica rosu, verde, negru...Dar din cate stiu si eu nu sunt decat programe si imagini de fond!

| AdRyAn98 a răspuns:

Samsung corby nu are teme instalabile, am si eu unul si ma interesez de mult timp pe internet, cum se pot instala...
am gasit ceva pe youtube care te-ar putea ajuta: http://www.youtube.com/watch?v=XmTWdLEQT9Q

| xDreamGirlx a răspuns:

Nu cred ca o sa gasesti teme dar daca vrei poze frumoase uite pe acest site http://mariuscump.wordpress.com/......720-x-320/

Alte răspunsuri
| mariuka_4470 a răspuns:

De obicei eu gasesc teme si ringtons pentru mobil pe www.zedge.net... dar am incercat sa caut si pentru mine teme pe siteul asta dar nu au teme pentru corby:(

| kedz a răspuns:

Corby are un sistem mai complex care nu permite instalate teme, le poti folosi pe cele proprii, dar vorbind de jocuri si filmulete poti descarca de pe situl: http://www.mobileheart.com/......Games.aspx
O zi buna!