| maibinenu a întrebat:

Am Samsung S3 mini si nu merge camera frontala, imi da eroare. Am incercat si treaba aia cu inchidere fortata dar tot nu merge. Stiti ce as putea sa fac sa mearga? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| mihaituneup a răspuns:

Incearca un Reset, daca nu merge inseamna ca nu e de la software ci are o problema electronica pe care o rezolvi la service.

| RaduTN a răspuns:

Du-te la un service, sau daca mai ai garantia mergi la magazinul de unde ai luat telefonul si ti-l vor repara gratis.

| vladst1 a răspuns:

Ai putea sa il resetezi din fabrica dar ai putea totusi sa incerci sa stergi toate datele de la aplicatia "camera" din setari-aplicatii dar daca nu merge asta incearca prima varianta.