| MrMaloneSV a întrebat:

Am un telefon Nokia C3-01 si am vrut sa intru pe ovi store iar cand am intrat mi sa recomandat un uprgade am apasat da iar telefonul sa restartat.Sa sters tot din el imagini melodiile telefonului si contactele mele.Imaginile care erau de pus pe ecran si melodiile lui de unde pot sa le descarc din nou.Si spuneti-mi mai am vreo sansa sa recuperez numerele de telefon sau mesajele?

3 răspunsuri:
| alexclaudiu2003 a răspuns:

Nu le mai poti recupera, trebuiau salvate din timp, agenda salvata in memoria sim, pozele si muzica in cardul de memorie, daca faceai upgrade de pe Pc cu ovi Suite ti le salva in Pc automat.

| darrio2007 a răspuns:

La ce era upgrade-ul? Din cate spui tu nu parea sa fie la Ovi.

| MrMaloneSV explică:

Am facut upgrade la ovistore...si acum vreau sa stiu de unde pot lua pozele si melodiile telefonului