| bumblebee010 a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy youngsi nu gasesc aplicatii si jocuri pentru androidul lui are versiunea 2.3.6.Va rog ajutati-ma cu un site concret

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Www.mobile9.gallery.com vezi ca scrie pe undeva all devince sau ceva gen undeva sus dai acolo apoi add devices scrii cum se numeste seleztezi modelu si o sa gasesti aplicatii, daca nu reusesti spune-mi exact modelu ca am scris Samsung galaxy young si imi da o gramada de modele :).

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intra in Magazin Play(Google Play)din telefonul tau.Gasesti si gratuite si cu plata.

| MihaitsaMitza a răspuns:

Ai in telefon aplicatia Magazin play, dar trebuie sa iti faci cont mai intai, dupa iti poti descarca toate jcourile gratuite si aplicatiile pe care le doresti.