| Stefanztl a întrebat:

ce parere aveti de telefonul Mororola Moto g8 Power?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| siriusblack98 a răspuns:

Decent ca telefon. Bateria este mult peste medie si asta mai ridica nota la per total. In rest ca orice telefon de nivel mediu. Totusi daca-i cumperi si un card de memorie de 128GB, n-ai treaba cu el.

| sierra1 a răspuns:

" Stefanztl: ce parere aveti de telefonul Mororola"

pur si simplu splendir

| Sofer a răspuns:

Nu as cumpăra asa ceva.

| h379m3973423 a răspuns:

Salut,
O părere foarte bună. La 700 de lei să primești un ecran foarte bun, o experiență fără lag și agățări prin meniuri, o autonomie foarte bună, difuzoare foarte bune, cameră bună, nu se încinge, conectivitate foarte bună... este un chilipir.
Eu dacă ar fi trebuit să-mi iau un telefon și aveam bugetul alocat de 6-700 de lei sigur mi l-aș fi luat.

| SLexuS a răspuns:

Salut, in primul rand telefonul vine cu sistemul de operare Android 10, mai bun de cat Android 9.
Are o baterie de 5000mAh, care o sa te tina cam o zi de utilizare constanta sau poate 2, depinde la ce il folosesti.
4 gb ram sunt suficienti pentru gaming sau pentru orice altceva, si memoria la fel.
Ecranul este destul de mare, mai exact 6.4 inch, culorile sunt destul de vii.
Foarte asemanator cu Samsung galaxy a51, dar diferenta dintre ele, este ca a51 este mai scump cu aproximativ 3 milioane.

| Andreeush a răspuns:

E un telefon ok, însă eu prefer Huawei.