| Marylol a întrebat:

Buna TPU ce sa aleg dintre Samsung galaxy y, Samsung galaxy pocket si LG Optimus L3 E400

Răspuns Câştigător
| COOLboY a răspuns:

Telefoanele astea costa cam 500 Lei. Eu iti recomand Orange Nivo care are: - o camera mai buna (5MPx, fata de 3 si 2 de pe cele trei m. de tine)
- procesor dual-core, ofera o performanta sporita
- Ecran de 4 inch, mai mare decat 3; 2.8; 3.2 inch de pe cele m. de tine
- Ecran cu o rezolutie mai buna si o calitate mai buna (480x800 fata de 320x480 de pe cele m. de tine)
Toate astea le ai in telefonul Orange nivo, care poate fi cumparat de la Orange lla pretul de 105 Euro (455 Lei)

1 răspuns:
| RockLife99 a răspuns:

LG Optimus L3 E400