| BRadu a întrebat:

Dupa ce am dat reset la telefon nu mai imi merge nici un joc. Ajutor, dau funda.

4 răspunsuri:
| RaaTool a răspuns:

Nu ai nicio sansa sa mai recuperezi jocurile, odata ce ai dat reset la telefon se reseteaza la setarile din fabrica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocurile trebuiau descarcate si instalate in SD card si cand resetezi telefonul, scoti SD cardul.Acum ti-a sters tot.

| BRadu explică:

Stiu asta doar ca incercam sa le instalez din nou si imi da error la toate

| BRadu explică:

Mi-am descarcat jocuri play si acum totul si-a revenit la normal. Multumesc