| ANDYhelpnow a întrebat:

Buna TPU merita sa dau un Samsung galaxy trend lite la schimb pe un Samsung galaxy s5 replica care merge si arata bine?

5 răspunsuri:
| Cclau a răspuns:

Nu o fa, chiar daca la prima vedere merge si arata bine in timp se va strica foarte repede ca toate celelalte replici. Am avut si eu 2 replici de Samsung galaxy s3 si S4 iar la primul mi s-a stricat difuzorul si dupa 2 luni de abia se mai misca iar la S4 dupa prima luna bateria de abia ma tinea 8 ore

| anononymos a răspuns:

Depinde unele replici merg foarte bine la inceput si apoi peste o luna doua se strica dar daca e posibil sa iei o replica buna te tine un an jumate...cred ca se merita

| Ezeru a răspuns:

Nu. Replica este o imitatie ieftina nu ai gatantia ca va tine...

| Komarov a răspuns:

Salut da merita iti zic si de ce si faci diferentele singur replicile de S5 sunt diferite in platforma pe care o detin dupa modul cum functioneaza si sunt 2 platforme Java si MTK. Java este platforma pe care telefonul se va misca greu extrem de greu touch greoi memorie mica interna iar cele MTK sunt replicile fidele cu Android ICS, Jellybean, chiar si KitKat am avut o replica de 5S MTK zicea-i ca chiar este un Apple adevarat.Ti-am spus daca afiseaza aceleasi informatii versiune de android si google play il ei cu cel mai mare drag dar daca e o replica java nu merita si ai grija MTK-urile de regula au bateria originala de Samsung. Funda?

| OnuOnulică a răspuns:

Nu merita! o replica mai mult de 5-10 luni nu tine happy