| anonim_4396 a întrebat:

rog frumos posesorii de telefoane android sa ma ajute cu o problema. a-m cumparat un telefon Motorola moto g cu lte adica 4g si nu are meniul in romana. a-m anteles ca sunt aplicatii in google play insa eu nu le cunosc. va rog sa ma ajutati sa imi spuneti ce aplicatie sa descarc adica denumirea ei si cum sa o instalez. mentionez ca telefonul are acum engleza. fundita neconditionat.

Răspuns Câştigător
| Eduard619 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=D-qa2zQn6Lc ai aici un video care o sa te ajute xD

1 răspuns:
| umbra09 a răspuns:

In mod sigur daca o sa instalezi o asemenea aplicatie pe telefon vei slabi performanta telefonului... cel mai bine este sa il folosesti asa cum este happy eu cand am intalnit telefoane de genul ma descurcam mai bine pe italiana deoarece acea limba este foarte apropiata de romana happy