| Green_Alin_1997 a întrebat:

vrea si eu sa imi activez netu pe Nokia Lumia 610 si nu stiu cum, sunt in Vodafone.

2 răspunsuri:
| wrath007 a răspuns:

Intri pe site-ul de Vodafone si iti spune acolo cum sa il activezi, s-au te duci in oras la magazinele Vodafone si ii intrebi ca nu costa nimic. funda?

| DenisIonut01 a răspuns:

Incearca asta: https://www.vodafone.ro/....../index.htm intri acolo bagi numarul de telefon si iti vine un cod pe telefon il bagi codu pe site unde iti scrie Va rugam introduceti mai jos codul de 5 caractere primit ca mesaj SMS. si dai enter sau ok si mai departe vezi si tu cred ca iti va veni setarile :) sau incearca sa suni la relati cu clientii *222 sau du-te intr-un centru Vodafone :) si daca te referi la optiunea cu mb pentru sa activezi cu credit ai nevoie de 4 euro si o activezi din *100#