| Goea_Catalin_1996 a întrebat:

Vreau sa descarc lego star wars TCS pe android.Dar nu prea stiu de unde.Imi puteti da un link de la un site de unde il pot downloada? Va rog!

Răspuns Câştigător
| AlexAlex23 a răspuns:

Instaleaza-ti de pe internet Aptoide si cauta acolo Lego Star Wars TCS

1 răspuns:
| Kenwill a răspuns:

Google Play? Presupun ca costa bani, si tu vrei sa-l ai pe gratis...caz in care sper sa-ti strici telefonul si sa nu mai primesti unul pana nu-ti gasesti un loc de munca si sa vezi cat de greu se castiga banii :3