| CasaFostar a întrebat:

care dintre Allview viper s sau viper s4g esti mai bun si merge bine pe net, as vrea sam spune cum merge daca ati avut unu din ele

Dau funda!

P.S se merita dat pe un Allview x1 soul

Răspuns Câştigător
| Ralucam18 a răspuns:

Eu am avut Allview viper s si a mers super.Era foarte bun si nu am avut probleme cu el.L-am dat pentru un Sony, dar nu pentru ca nu era bun.Am auzit si despre Allview x1 soul ca fiind un telefon bun, acum depinde la ce iti trebuie. La poze sunt la fel(Allview viper s si x1 soul), iar al meu era foarte bun.Androidul este aproape acelasi si eu nu am avut probleme cu nici un joc pe care l-am vrut. Difuzoarele la Allview viper s suna chiar bine. Eu as spune ca diferentele nu merita pentru ceea ce este inauntru, dar la design x1 soul este mai patratos si mai elegant, desi si viper s era foarte subtire.Eu as cumpara tot viperul s. happy

2 răspunsuri:
| SorinaSuciu a răspuns:

Fratele meiu are un vieper s si merge ireprosabil. e un model foarte bun si e si accesibil ca pret. are o calitate reidicata si raspunde rapid comenzilor big grin

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Allview X1 Soul este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6193&idPhone2=5996

Toate cele bune.