| Vlad_Vladutz_1994 a întrebat:

Buna Ziua. Vreau sa-mi achizitionez un telefon Nokia lumia si nu stiu ce sa aleg : Nokia Lumia 532, 520, 435 sau 530 va rog daca puteti sa ma ajutati sa-mi dati o parere sa iau telefonul x.Va multumesc

5 răspunsuri:
| Endrew a răspuns:

532 deoarece are o structura Soft foarte buna.

| 2BeCristi a răspuns:

Ai putea sa mai strangi bani sa sa-ti iei asta: http://www.cel.ro/cauta/Lumia+640+4G/1/1

| Drăghici_George_1996 a răspuns:

520 e depasit, 530 are doar 512Mb RAM, 435 are o camera principala de 2 megapixeli asa ca cea mai buna solutie ramane lumia 532 deoarece este cel mai complet din punct de vedere hardwere.

| Vlad_Vladutz_1994 explică:

Da dar ma deranjeaza foarte tare ecranu, 520 are lcd si 532 nu are si nu stiu cum se vede cand misc telu stanga dreapta?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Microsoft Lumia 532, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Totuşi, eu NU agreez telefoanele cu Microsoft Windows Phone deoarece sunt foarte PUŢINE aplicaţii/jocuri pentru acestea :(

Toate cele bune.