| Vlad_Vladutz_1994 a întrebat:

Buna ziua vreau sa stiu si eu ce sa aleg intre Samsung galaxy grand i9082, galaxy s3 i9300, s4 mini si s2 plus ma refer sa nu aiba lag sa se miste fluent la aplicatii sa fie intr-un final full-options va rog dau funda celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Vlad_Bogdan_1996 a răspuns:

S 3 e bun pentru ca are 1.4 GHz in Exynos guad core si gualcomm s 4dual core de 1.5 GHz. Si eu vreau sa mi-l cumpar pana la craciun. Merita mai ales ca are ecran mare. s 4 mini si s 2 + au ecran sub 4.5 deci degeaba ai procesor puternic. Tu vrei sa nu ai lag la jocuri deci intre grans si s 3 se da batalia dar s 3 e muult mai bun.

2 răspunsuri:
| iuliaiuliana20009878909899098 a răspuns:

Eu am s4 mini si sunt foarte multumita de el.Merge foarte bine taci scrim-ul si nu se blocheaza dar in rest i se duce bateria cam in 4 ore ....deci te sfatuiesc sa iti iei s4 mini

| AlexL28 a răspuns:

Daca nu vrei lag atunci nu lua Samsung!
Iti recomand sa astepti pana de BalckFriday, undeva prin noiembrie si sa vezi daca va fi la reducere Nexus 5