| gdez a întrebat:

Bunaaa. Scuzati-mi categoria. am un telefon Yezz andy 5ei si nu stiu cum sa fac captura de ecran(screen). Cine ma poate ajuta? Funda. puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna, in mare parte la toate smartphone captura se face apasand simultan butonul de oprit/pornit si butonul de volum, dar cel pe care dai mai mic volumulul.

1 răspuns:
| halogen001 a răspuns:

Asa e cum zice LaLaura, de obicei se apasa intai butonul pornit/oprit, se tine apasat si se apasa si butonul "volum mic". (se apasa repede butonul de volum, altfel te intreaba daca vrei sa-l inchizi laughing )